Данілов висловив свою позицію стосовно чуток про виїзд своїх синів за кордон.

За його словами, один з його синів призначився до служби в територіальній обороні України. Секретар Ради національної безпеки та оборони України, Олексій Данілов, підтвердив, що його дорослі сини залишаються в Україні та служать у лавах української армії.

Під час інтерв’ю з Наталією Мосейчук, Данілов відреагував на публікації щодо можливого виїзду своїх синів за кордон. Він зазначив, що точно знає, де перебувають його сини, чим вони займаються та де служать. Водночас, він висловив сумнів щодо вірності інформації, яка поширюється про його сім’ю, і запитав, звідки взагалі ці дані відомі.

Данілов поділився жартома, що під час сімейних зустрічей його сини жартують, буде це “Париж, Лондон або Маямі”. Однак, вони дійсно залишаються в Україні та приділяють час службі, а не виїзду за кордон. Він також наголосив на тому, що немає потреби виправдовуватися перед кимось стосовно цього питання.

Раніше Данілов робив заяви щодо мобілізації та виявлення ухилянь від призову до служби в армії. Також, він обговорював можливість навчання чоловіків призовного віку на другій вищій освіті під час воєнного стану, але вважав, що це питання більше стосується моральних аспектів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *