Данілов закликав українців не панікувати через можливість затяжної війни з РФ

Якщо Україна сповільнить свій рух вперед, то не тільки Путін буде грати важливу роль, зазначив секретар Ради національної безпеки і оборони.

Секретар РНБО, Олексій Данілов, висловив своє бачення можливої тривалої війни України з Росією та закликав громадян не відчувати паніку і не губити надію. У своєму інтерв’ю Наталії Мосейчук він також наголосив, що розуміє складність думки деяких партнерів України, коли вони говорять про “війну на багато років”.

За словами Данілова, це, можливо, пов’язано з обставинами та факторами, які вони мають на сьогоднішній день.

“Не сприйняття фрагментації Росії – вони цього лякаються і це є правда. Нам досі ніхто не може чітко дати відповідь на запитання, що таке наша перемога. Нам кажуть: “Ми вас підтримуватимемо до…” і далі словосполучення “перемога” я ніде не чув”, – сказав Данілов.

Він застеріг, що Україні необхідно чітко розуміти, чи наші партнери готові подолати труднощі разом і досягти перемоги, чи ж вони планують приймати участь у нашій боротьбі лише на певний термін, після чого можуть змінити свою позицію.

Данілов наголосив на тому, що у світі, включаючи Росію, трапляються події, які корисні для України. Проте він підкреслив важливість оборони нашої держави, звільнення від агресора, підтримання стійкості та уникнення паніки чи відчуття безвиході.

“Якщо ми припинимо наш шлях зараз, ми повинні бути готові до того, що над нами відіграється гра всіма – і не лише Путін. Сучасний світ складний і непередбачуваний, і іноді політичні інтереси партнерів можуть переважити ті цінності, які ми вважаємо важливими”, – підкреслив Данілов.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *