Безкоштовна англійська для українців від Englishdom

У цьому нинішньому часі кожен зусиллями вносить свій внесок у підтримку України. Збройні сили України захищають Батьківщину, волонтери надають допомогу, а наша місія – надихати людей на вивчення англійської мови. Через спілкування зі світом однією мовою, ми можемо передавати правдиві історії про події в нашій країні, поза гарною оболонкою, розширювати бізнес-контакти, співпрацювати з міжнародними благодійними фондами та асоціаціями.

Englishdom проводить безкоштовні ініціативи для українців, щоб зробити вивчення англійської доступним, цікавим та результативним.

  1. Онлайн-курси: інтерактивна платформа для самостійного навчання.
  2. Групові заняття: навчання онлайн у групах під керівництвом викладача.
  3. Програма “ЄАнглійська”: базова допомога у вивченні мови для спілкування за кордоном.
  4. ED Course: платформа для самостійного вивчення англійської мови через інтерактивні курси, які враховують теорію та практику, рівень студента та його сферу діяльності.

Усього доступно 16 курсів, включаючи базові курси для дорослих та дітей, а також спеціалізовані курси для фахівців у галузі ІТ, бізнесу та підготовки до міжнародних іспитів.

Для початку навчання просто встановіть мобільний додаток ED Course на вашому пристрої і навчайтесь в зручний час і місце.

Разом ми зростаємо і розвиваємося, спільно вносячи свій внесок у підтримку України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *