Франція допоможе Україні з відбудовою залізничної інфраструктури

Компанія “Укрзалізниця” уклала безпосередній контракт із французькою фірмою Saarstahl Rail (раніше відомою як British Steel France Rail) на постачання 20 000 тонн залізничних рейок на суму 37,6 мільйонів євро. Інформацію про це можна знайти на сайті юридичної компанії Robinson Patman з України, яка надала консультаційну підтримку як “Укрзалізниці”, так і Saarstahl Rail у рамках цього проекту.

Постачання рейок буде фінансуватися французьким урядом, який надасть Україні вигідний кредит на суму 37,6 мільйонів євро. 13 грудня в Парижі Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль та Міністр економіки, фінансів та промислового та цифрового суверенітету Франції Брюно Ле Мер підписали відповідну Міжурядову угоду.

Згідно з контрактом, Saarstahl Rail зобов’язала виробити і поставити “Укрзалізниці” 20 000 тонн рейок. Ці нові рейки сприятимуть відновленню залізничної інфраструктури України, яка в значній мірі постраждала під час воєнних подій. Перші поставки заплановані на початок 2023 року.

“Укрзалізниця” уклала угоду з Saarstahl Rail через те, що основний український виробник залізничних рейок, завод “Азовсталь”, розташований в Маріуполі, був фактично зруйнований через військові операції.

Під час цього проекту юристи з Robinson Patman надавали консультації уряду України, зокрема Міністерства фінансів та Міністерства інфраструктури, щодо фінансових та юридичних аспектів кредитування. Фахівці компанії брали участь в усіх етапах проекту: від сертифікації французьких залізничних рейок в Україні до підготовки та узгодження контракту на поставку, а також у питаннях фінансування та змісту Міжурядової угоди.

“Ми вельми задоволені можливістю сприяти “Укрзалізниці” у відновленні залізничної інфраструктури України. Saarstahl – відомий європейський виробник рейок, і ця угода має велике значення, оскільки вона є першим проектом такого роду для України. Ми впевнені, що постачання рейок сприятиме відновленню залізничної інфраструктури України”, – зазначив керуючий партнер Robinson Patman Дмитро Відсота.

Завод Saarstahl Rail в Франції спеціалізується на виробництві рейок вже понад 125 років. Щорічний обсяг виробництва становить понад 300 000 тонн. Підприємство є частиною німецької металургійної групи Saarstahl.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *