Apple випустила інструкцію, як правильно купувати вживані iPhone

Покупка вживаних iPhone може виявитися вигідною, особливо з урахуванням довгострокової підтримки та високої якості пристроїв від Apple. Але, звісно, потрібно бути обережними при такому виборі. І ось новий пост, що з’явився на офіційному сайті компанії, детально пояснює, на що слід звертати увагу перед придбанням вживаного iPhone.

Один із порад, які надає Apple, стосується покупки в інтернеті. Компанія рекомендує обирати надійних продавців, дізнаватися про умови повернення та перевіряти сертифікацію пристрою. Отримавши пристрій, важливо ретельно оглянути його на предмет пошкоджень і переконатися в його функціональності.

Купівля особисто або перевірка після придбання також має свою важливість. Потрібно обов’язково перевірити фізичний стан iPhone, його працездатність та стан акумулятора. Важливо приділити увагу наявності будь-яких пошкоджень, таких як подряпини на екрані та корпусі.

Зокрема, Apple наголошує на важливості перевірки блокування активації. Якщо iPhone заблокований, слід попросити продавця ввести пароль, щоб вимкнути блокування активації. Важливо не купувати пристрій, якщо блокування активації залишається включеним.

Додатково, рекомендується перевіряти стан акумулятора через налаштування та дізнаватися про рекомендації стосовно його заміни.

Не менш важливо провести тестування роботи різних функцій пристрою. Варто переконатися, що камера, динаміки, мікрофон та екран працюють належним чином.

За словами експертів Apple, дотримуючись цих рекомендацій, ви зможете зробити правильний вибір і придбати вживаний iPhone високої якості. Важливо пам’ятати, що правильна перевірка перед покупкою може зекономити вам час та гроші, а також забезпечити задоволення від використання цього пристрою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *