Незабаром. Синоптики попередили, звідки прийде похолодання

Прогноз погоди на найближчі дні обіцяє цікаві зміни клімату в Україні. Сьогодні, невеликі дощі, які передбачаються в багатьох регіонах, не суттєво вплинуть на загальну картину потепління. Проте, це потепління не буде тривати довго.

Завтра очікується найтепліший день за останній період часу. Середня нічна температура повітря підніметься до +10 градусів, а денна температура буде коливатися в межах +21 до +23 градусів. Це буде справжнім дарунком для тих, хто любить літо і теплу погоду.

Але радість від цього потепління може бути ненадовгою. Вже в неділю, 15 жовтня, на Україну надвигатиметься циклон, який принесе з собою холодну погоду та дощі. Він надходитиме з заходу, поступово розповсюджуючися на всю територію країни.

У західних областях очікується мінлива хмарність та місцями невеликі дощі. Температура повітря вночі становитиме +10-13 градусів, а вдень +13-15 градусів.

У північних областях також передбачається мінлива хмарність та невеликі дощі. Нічна температура повітря коливатиметься в межах +6-12 градусів, а денна сягне +18-20 градусів.

У центральних областях очікується мінлива хмарність і невеликі дощі. Ночі будуть теплими з температурою +11-13 градусів, а денні години принесуть тепло в межах +19-21 градуса.

На південних територіях України очікується мінлива хмарність, але опади відсутні. Температурний режим вночі буде +11-14 градусів, а вдень +19-21 градус.

На сході країни також передбачається мінлива хмарність без опадів. Температура повітря вночі становитиме +9-11 градусів, а вдень буде тепло з +18-20 градусів.

На півострові Крим, очікується мінлива хмарність і відсутність опадів. Температура вночі буде приблизно +9-11 градусів, а вдень приємний теплий день з +20-22 градусами.

Таким чином, погодні зміни передбачаються досить різкими. З одного боку, сьогоднішні невеликі дощі не зачіпають загальну картину потепління. З іншого боку, прогнози свідчать про зниження температури та прихід холоду, починаючи з неділі. Тож варто бути готовими до змін та вибирати одяг відповідно до погодних умов.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *