Футболіст “Шахтаря” U-19 втік до Росії з матчу Ліги УЄФА – ЗМІ

Олександр Роспутько, футболіст юнацької команди “Шахтаря” з міста Донецьк, раптово зник безвісти після матчу юнацької Ліги УЄФА, і, згідно з непідтвердженими звітами в Telegram-каналі “Брутальний футбол”, існують сутілі, які вказують на можливу його присутність на території Росії. Ця історія, якщо вона виявиться правдою, становить серйозну загадку і викликає багато запитань.

Олександр Роспутько, молодий футболіст у віці 19 років, який народився у Горлівці, зник безвісти після виїздного поєдинку проти “Антверпена”. У цьому матчі “гірники” вибороли вольову перемогу 2:1, але після гри Роспутько раптово зник. Однак, важливо відзначити, що перед цим матчем футболіст підписав новий п’ятирічний контракт із “Шахтарем”, як щойно домовившись про нього.

Спортивна громадськість та уболівальники почали обговорювати його раптовий зникнення, коли вони виявили, що він видалив свої соціальні мережі і перестав відповідати на дзвінки команди та керівництва “Шахтаря”. Такі дії футболіста викликали серйозні підозри.

Важливо відзначити, що перед матчем з “Антверпеном”, Роспутько був активним гравцем, провівши на полі усі 90 хвилин і продемонструвавши гарну гру. Однак після гри він зник, а все, що можли виявити представники “Шахтаря”, це його футболка, яка була акуратно складена в аеропорту.

Дані щодо можливого перебування Роспутька на території Росії є лише неофіційними та непідтвердженими, і є сподівання, що ця інформація виявиться недостовірною. Однак ця історія залишається загадковою та є об’єктом уваги футбольної спільноти. Наразі розслідування триває, і уболівальники надіються на швидке вирішення цієї ситуації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *