Мережа «Укрзолото» передала дві цистерни на Херсонщину

Після жахливого теракту на Каховській ГЕС мережа ювелірних магазинів “Укрзолото” негайно перерахувала 1,5 мільйонів гривень на допомогу постраждалим і запустила благодійну ініціативу для збору коштів. За 20 днів вдалося зібрати 1 689 100 гривень. Таким чином, мережа перерахувала 3 189 100 гривень на Благодійний фонд Сергія Притули для відновлення Херсонщини.

Тут же було придбано необхідні засоби для боротьби з наслідками техногенної катастрофи, спричиненої окупантами. Зібрані кошти були використані для придбання рятувальних засобів, таких як човни, гідрокостюми, насоси та станції очищення води.

Хоча на сьогодні вода на Херсонщині відступила, регіон продовжує потребувати допомоги. Основна проблема – відсутність питної води та каналізації. Тому частина зібраних коштів була виділена на закупівлю цистерн для доставки та роздачі питної води. Фонд Сергія Притули придбав ці цистерни, які вже активно надають допомогу мешканцям Херсонщини.

Мережа “Укрзолото” не припиняє своїх зусиль і продовжує підтримувати Сили Оборони, регулярно передаючи автомобілі для потреб фронту. Ці автівки використовуються як у бойових діях, так і для евакуації. Крім того, “Укрзолото” організувало благодійну акцію, на кошти з якої були придбані 30 безпілотних літальних апаратів DJI mavic 3 та DJI Matrice. Ми продовжуємо працювати разом на наближення перемоги!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *