Росія продовжує виготовляти ракети Х-101 після введення санкцій – New York Times

Газета New York Times виявила, що Росія здатна виробляти високоточні ракети, навіть після введення західних санкцій. Це висновок ґрунтується на результатах аналізу компонентів ракет, які були знайдені в Україні. Зокрема, одна з авіаційних ракет Х-101 була виготовлена цього літа, а інша – після вересня, що підтверджується маркуванням на самій зброї.

Зазначене видання висловило припущення, що Росія “знайшла способи закуповувати напівпровідники та іншу техніку, навіть при наявності санкцій, або вона зберігала значні запаси компонентів ще до початку війни”.

Британська група дослідників Conflict Armament Research повідомила, що практично весь новий російський військовий обладнання, таке як зашифровані радіоприймачі та лазерні далекоміри, було створено з використанням західних напівпровідників.

Залишається невідомою питання, чи вичерпала Росія свої запаси старих крилатих ракет. Експерти вказують, що РФ застосовує зброю різних років виробництва, і її запаси високоточних боєприпасів, як вони стверджують, ще не вичерпані, несмотря на те, що офіційно на Заході та в Україні вважають, що вони дорікшуються.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *