Росія на Луганщині не готує низку населених пунктів до зими

У Сєвєродонецькому районі Луганської області на даний момент готуються до наближення зими лише в райцентрі. Жителі інших районів залишаються віддані самим собі щодо опалення своїх будинків.

Цю інформацію розповів Роман Власенко, керівник Сєвєродонецької міської влади. За його словами, за межами Сєвєродонецька підготовка до зими фактично ігнорується, і жителям району рекомендується вживати власні заходи для забезпечення опалення. Їхнім основними ресурсами є тверде паливо (дрова чи вугілля) або в найкращому випадку електроенергія та газ у власних будинках, оскільки централізоване опалення не передбачається. Значущих відновлювальних робіт не виконують, і ймовірно, об’єкти соціальної інфраструктури також будуть залишені без опалення.

Навіть у Сєвєродонецьку ситуація є нещасливою. Окупанти намагаються встановити кілька мінікотелень, проте це становить лише близько 10% від загальної потреби. Роман Власенко підозрює, що частину комунікацій зловмисники просто вирізають для здобуття металобрухту. Кілька котелень сильно пошкоджені під час бойових дій і не підлягають відновленню, а замість цього їх вивозять на перепродаж як металобрухт.

Нагадаємо, що російські окупанти продовжують розграбовувати підприємство “Сєвєродонецьке об’єднання Азот” в окупованому Сєвєродонецьку Луганської області, несмотря на попередження компанії-власника про потенційну екологічну катастрофу при відновленні роботи заводу.

Ця ситуація стала яскравим прикладом важкого становища і необхідності термінових заходів для покращення умов життя жителів цього регіону.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *