Борги РФ множаться під час війни

Умови війни призвели до значного зростання державного боргу Російської Федерації, і ці цифри були опубліковані ЗМІ.

В першій половині 2023 року російський бюджет був виконаний зі значним дефіцитом. Державний борг РФ зрос на 2,2 трлн рублів протягом першої половини 2023 року, хоча на весь рік планувалось збільшити його на 2,5 трлн рублів. Ці дані були оприлюднені “Forbes Росія” з посиланням на інформацію Рахункової палати РФ.

Зауважено, що державний борг збільшився на 10%, і станом на 1 липня він склав трохи більше 25 трлн рублів.

Витрати на обслуговування державного боргу Російської Федерації зросли. На 1 липня вони становили 718,1 млрд рублів, що виявилося на 4% більше, ніж на середину 2022 року, та на 42% більше, ніж на середину 2021 року.

Що стосується фінансового стану бюджету Росії, то в першій половині 2023 року він мав дефіцит у розмірі 2,35 трлн рублів. При цьому доходи скоротилися на 1,64 трлн рублів (що складає 11,7% зменшення), тоді як витрати зросли на 2,2 трлн рублів (що представляє 17,5% збільшення).

Нагадаємо, під час виступу на останньому пленарному засіданні Східного економічного форуму Володимир Путін висловив переконання, що завдяки війні в Україні Росія не втратила нічого і, навпаки, поляризація світу стала їй на користь. Він заявив, що головним надбанням є зміцнення суверенітету Росії, і це є неминучим результатом поточних подій.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *