Шмигаль зробив заяву щодо майбутнього членства України в ЄС

Попри ініціативи Франції та Німеччини щодо членства України в Євросоюзі, українська влада визначила, що не планує приймати статус “другорядного” члена.

Про це прем’єр-міністр Денис Шмигаль розповів у своєму інтерв’ю для видання Politico. Він підкреслив, що Київ прагне стати “повноправним кандидатом на повне членство” в Євросоюзі.

“Ми докладаємо максимум зусиль для того, щоб Україна стала повноправним членом Євросоюзу. Це має вирішальне значення”, – підкреслив він.

 

Журналісти відзначили, що ця заява висловлена в період, коли обговорення щодо розширення ЄС стають більш актуальними перед низкою ключових зустрічей.

Варто згадати, що Франція та Німеччина сприяють ідеї альтернативного варіанта членства, який передбачає поетапну інтеграцію. Проте Шмигаль виразив впевненість, що Україна налаштована на швидку та повноправну інтеграцію в Євросоюз.

Прем’єр-міністр висловив впевненість у тому, що Україна буде готова до повного членства в Євросоюзі протягом наступних двох років. Він наголосив на тому, що Україна має особливі аргументи, які свідчать на користь її членства.

“Ми прагнемо стати повноправним членом, оскільки Україна є унікальною в світі країною, яка заплатила величезну ціну за своє бажання вступити в Євросоюз. Жодна інша країна-кандидат ніколи не мала такої широкої підтримки від населення – понад 90% громадян, які щиро прагнуть і бажають стати повноправними членами об’єднаної Європи”, – зазначив Шмигаль.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *