Україна розробляє стратегію деокупації від РФ

Данілов розказав про “документ”

Україна розпочала розробку стратегії деокупації власних територій, які наразі перебувають під контролем російської армії. Основні аспекти цієї стратегії будуть включені до документа, що планується для подання Президенту Зеленському на Ставці Верховного головнокомандувача.

Можу відкрити невеличку таємницю – на одному із засідань Ставки Верховного головнокомандувача, яке нещодавно відбувалося, президент попросив мати розуміння, як ми будемо звільняти всю нашу територію, всю нашу країну, і як це буде виглядати, і що для цього потрібно – сказав Данілов.

 

В інтерв’ю Наталії Мосейчук секретар Ради національної безпеки і оборони, Олексій Данілов, поділився цією інформацією. Він відзначив, що він особисто вважає за краще розробляти одну комплексну стратегію деокупації, яка охоплюватиме всі території, включаючи Крим. За його словами, наразі триває інтенсивна робота над цим документом. Олексій Данілов додав: “Це не просто ще один документ, і його, ймовірно, розглядатимуть спочатку на Ставці Верховного головнокомандувача”.

Олексій Данілов раніше висловлював погляд, що визволення Криму може вимагати військової дії, оскільки інших ефективних варіантів поки що не існує.

Президент України Володимир Зеленський 5 вересня підписав закон, який передбачає зміни в адміністративно-територіальному устрої Криму, включаючи декомунізацію, новий районний поділ та утворення тимчасових тергромад для створення військових адміністрацій. За словами представництва президента в Автономній Республіці Крим, основна мета цього закону полягає в створенні основи для деокупації півострова, адже військові та військово-цивільні адміністрації формуються для здійснення діяльності на території територіальних громад.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *