Розвідка проводить ще декілька спецоперацій, подібних до «Синиці»

Після успішної реалізації спецоперації “Синиця” Головного управління розвідки Міністерства оборони, під час якої російський пілот Максим Кузьмінов приземлив вертоліт Мі-8 на українському аеродромі, воєнна розвідка проводить кілька подібних спеціальних операцій.

Цю інформацію поширив керівник Головного управління розвідки Міністерства оборони України, Кирило Буданов.

“Дозвольте сказати вже заздалегідь: ми вже знаходимося на етапі розгляду щонайменше двох інших громадян Росії”, – повідомив Кирило Буданов.

За словами начальника розвідки, під час спецоперації “Синиця” одним з основних викликів було переконати російського пілота Максима Кузьмінова викрасти вертоліт Мі-8, оскільки він переживав надто багато стресу та не вірив у успішний висновок місії. Українські розвідники проводили тривалі бесіди з ним та відповідно демонстрували, що російському пілоту та його сім’ї гарантовано безпеку.

“З технічної точки зору, завдання з вивезенням його сім’ї непомітно для громадськості також було дуже складним. В історії світу було всього декілька подібних операцій, можливо, п’ять або шість”, – поділився Кирило Буданов, нагадуючи про історію часів Холодної війни, коли американські спецслужби змогли переконати радянського пілота доставити надзвуковий перехоплювач МіГ-25 в Японію.

Голова Головного управління розвідки МО України зауважив, що подібні операції – це завдання вкрай складні, і тому вони не підлягають масовому виконанню.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *